Het bestuur van ASZ is op zoek naar een bestuurslid

ASZ heeft twee belangrijke kernfuncties: de belangenbehartiging voor onze leden en het stimuleren van activiteiten van, voor en door onze leden.
Voor het “Activiteitenbeleid” zoeken wij een bestuurslid. Bent u enthousiast over wat ASZ aan activiteiten biedt aan onze leden, dan wilt u misschien wel deze coördinator worden. U werkt nauw samen met Emmie Bakker bestuurslid vrijwilligersbeleid.
Het is boeiend om te ervaren hoe zoveel vrijwilligers klaar staan voor anderen. Het geeft energie om hen te ondersteunen en af en toe als praatpaal te dienen. Uiteraard steunen de bestuursleden elkaar bij de uitvoering van onze taken.
Indien u interesse heeft in deze bestuursfunctie dan kunt u contact opnemen met de secretaris Gerard Rijerse: secretaris@seniorenzeist.nl. U kunt ook bellen: Tel: 06-83166073 of 030-6921590
Namens het bestuur mag ik u uitnodigen om ons te bellen, of om ons een naam door te geven van een mogelijke kandidaat. Daar gaan wij graag mee in gesprek.
Lia van Dijk, voorzitter