Overzicht van de activiteiten en hun contactpersonen (update mei 2023)

Categorie Activiteit Contactpersoon Telefoon E-mail
Bewegen Dansen en danslessen Jeanette Herder 030-6916859
Fietsen Bert van Sandwijk 06-53346170 ecvansandwijk@live.nl
Wandelen Annemieke Honcoop
Dora Meyer 
030-8785178

06-20643499

annemiekehoncoop@casema.nl

dorameyerterol@outlook.com

Zwemmen Hans Burgmans 030-6919370 c.j.l.burgmans@gmail.com
College ASZ College Coördinatie
Filosofie Ruud Geus 030-6923494 ruud.geus@planet.nl
iPad cursus Hans Burgmans 030-6919370 c.j.l.burgmans@gmail.com
Vogelcursus Frans van Bussel 030-6931168 fvanbussel@planet.nl
Creatief Koor Geke Schuiteman

Astrid Brugman

030-6919689

06 21895797

g.schuiteman@kpnplanet.nl

astridbrugmanevers@gmail.com

Muziek Ensemble Fenneke van Campenhout 030-6933374 vancampenhout@versatel.nl
Toneel Frans van Bussel 030-6931168 fvanbussel@planet.nl
Cultuur Bezoek Exposities Slot Zeist Emmie Bakker
06-24993787 emmiebakker@hotmail.com
Film en theater Figi Alma van Deventer 030-6920416 avandevanee@casema.nl
Lezingen Leonie Silkens 06-12407567 lezingen@seniorenzeist.nl
Museumbezoek Saskia van der Gouw 06-54693433 svdgouw@gmail.com
Museumgroep 2 Willy Mak 06-24127088 willymak52@gmail.com
Evenementen Evenementen Coordinatie Emmie Bakker 06-24993787 emmiebakker@hotmail.com
Picnick Lilianne Potters 06-11308420 lpotters@ziggo.nl
Natuur en milieu Natuurwandelingen Frans van Bussel 030-6931168 fvanbussel@planet.nl
Ontmoeten Eetclub Marleen Ammerlaan 06-49884573 mhammerlaan@hotmail.com
Koffie-uurtje Austerlitz Corry Werdler 06-30937876 werdlercorry@gmail.com
Koffie-uurtje Den Dolder
Koffie-uurtje Figi Carla Klein 030-2623771 carrieklein51@gmail.com
Koffie-uurtje Koppeling John Perk 06-58926809 johnperk@casema.nl
Koffie-uurtje Noord Gerda Kuiper 06-53926211 G.kuiper16@kpnplanet.nl
Koffie-uurtje Vollenhove Trijnie Asscheman 06-34194667 t.asscheman@gmail.com
Meezingcafe Ulanda van Rooijen 0343-562768 ulandakools@gmail.com
Samen koken Carla Klein 030-2623771 carrieklein51@gmail.com
Vrijdagmiddagborrel Eefje van Essen 06-23084551 eefjevanessen@hotmail.com
Zondagmiddag cafe Binnenbos Anja Kroon 06-57527329 anjakroon@kpnmail.nl
Zondagmiddagcafe Noord Els van Noppen 030-7439172 elsvannoppen@gmail.com
Op reis Dag- en meerdaagse tochten Annie Mens 030-2286163 acvanbarneveld@casema.nl
Sport en spel Bridge Leo van der Aar 06-50400535 leonardvanderaar@icloud.com
Jeu de boules Flip de Zwart 06 22222700 pcdezwart@casema.nl
Klaverjassen Nel Wognum 06-53522337 p.m.wognum@planet.nl
Wandelvoetbal Gerda Kraan 06-43515204 g.papillon@casema.nl
Werkgroepen Leeskring Lida Vlaanderen 030-6917981 lidavlaanderen@ziggo.nl
Luisterkring
Poeziekring Leonie Silkens 06-12407567 leoniesilkens@gmail.com
Algemeen Bestuur Lia van Dijk
Gerard Rijerse
06-53836238
06-83166073
lia.van.dijk@planet.nl
secretaris@seniorenzeist.nl
Bezorging Magazine Lilianne Potters
tel. 06 113 084 20 ledencontact@seniorenzeist.nl
Even voor zeven
Ledencontact Lilianne Potters 06-11308420 ledencontact@seniorenzeist.nl
Ledenadministratie Peter Davis admin@seniorenzeist.nl
Redactie magazine Henk Schneider 06-20071664 henksc3@gmail.com
Sociëteit Torenlaan Leo Kroon 06-53222857 leokroon@kpnmail.nl
Webmaster Flox den Hartog Jager webmaster@seniorenzeist.nl
Belangenbehartiging Klankbordgroep Jan Eskers 06-53719598 ek23@me.com
Dienstverlening Administratieve Ondersteuning
Belastinghulp Ton Vernooij 030-6924425 ansentonvernooij@ziggo.nl
Computerhulp
Klussen voor leden Hans Burgmans 030-6919370 j.l.burgmans@gmail.com
Seniorenwegwijzers Marieke van Gemeren 030-6912737 mariekevgemeren@hotmail.com
Vervoer
Service iPad Café Peter van de Arend 030-6918535 pcm.arend@ziggo.nl