Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Museum plus bus: Drents museum

25 augustus @ 08:15 - 17:00

Uitnodiging om deel te nemen aan de busreis van ASZ met de Museum Plus Bus.

Donderdag 25 augustus 2022

Kosten . Geen

Opstapplaats Zindendorflaan 1 . parkeerterrein naast Slot Zeist.

8.15       Bus aanwezig

8.45       vertrek bus

11.00     aankomst Drents Museum

11.15     koffie en introductie op tentoonstelling

11.45     rondleiding.

13:00     lunch is optioneel

14.00     gelegenheid tot zelfstandig rondkijken

15.00    vertrek uit Drents Museum

15.30     vertrek bus

17.45     aankomst opstapplaats

Afwijkingen van de dagindeling op de dag zelf kunnen voorkomen.

Opgeven voor 3 aug bij  willymak52@gmail.com

Met naam en adres en telefoonnummer en email en wel of niet rollator of opvouwbare rolstoel.

Indien u gebruik maakt van een rolstoel, zelf voor een begeleider zorgen. Wij gaan er vanuit dat u met of zonder rollator zelfstandig door het museum kunt gaan.

Er kunnen maximaal 45 personen deelnemen.

Optioneel: Museum-plus lunchmenu

Prijs € 15,- pp.

Dagsoep, 2 bruine of witte belegde bolletjes en fruit een glas melk of jus d´orange

Indien u gebruik wilt maken van deze lunch, maak dan 3 weken van te voren € 15 over naar

NL07 TRIO 0776 4873 37 t.n.v. Senioren Zeist met vermelding: Lunch Museum plus bus.

De Museum Plus Bus wordt gesponsord door de Vriendenloterij. Het doel is om mensen die niet meer zelfstandig een museum kunnen bezoeken een Museumbezoek aan te bieden.

De leden van ASZ worden deze keer  uitgenodigd om deel te nemen.

Nadere informatie over dit initiatief leest u op

www.museumplusbus.nl

Willy Mak en Lia van Dijk gaan graag met u mee naar het Drents Museum

Gegevens

Datum:
25 augustus
Tijd:
08:15 - 17:00
Evenement Categorie:

Organisator

ASZ

Locatie

Parkeerplaats Slot Zeist
Zinzendorflaan 1
Zeist, Utrecht 3703 CE Nederland
+ Google Maps

Gegevens

Datum:
25 augustus
Tijd:
08:15 - 17:00
Evenement Categorie:

Organisator

ASZ

Locatie

Parkeerplaats Slot Zeist
Zinzendorflaan 1
Zeist, Utrecht 3703 CE Nederland
+ Google Maps
© 2013-2022 | Algemene Seniorenvereniging Zeist | Manschot Grafimedia